Επιτυχόντες

Πάνω από 90% επιτυχία κάθε χρόνο στις εισαγωγικές εξετάσεις. Μεθοδική δουλειά με αποτελέσματα. Εδώ υπογράφουμε την επιτυχία.
  • 2017
  • 2016
  • 2015
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΝΟΜΙΚΗ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΒΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΕΣΣΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΡΑΤΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΛΟΥΚΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ
ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΩΤΟ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΟΝΤΑ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ,ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΑΜΠΡΑΚΑΚΗ ΒΑΛΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ,ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΥΙΝΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΡΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΤΟΥΝΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΑΠΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΗΝΑ ΧΡΥΣΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΛΑΚΚΑ ΡΟΔΑΝΘΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΚΡΗΤΗ)
ΠΡΙΝΤΖΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΑΪΤΑΝΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΛΦΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΜΠΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ  (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΑΠΟΡΔΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΣ)
ΜΑΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΡΑΓΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΤΟΛΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΛΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΦΕΙΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
ΛΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)
ΓΟΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΧΟΨΟΝΙΔΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΠΑΛΛΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΝΑΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΒΛΑΧΑΚΗ ΑΝΔΡΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΣΕΚΑΝΙ ΟΚΛΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) –
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΑΡΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΚΑΝΕΛΛΗ ΣΤΕΛΛΑ ΝΟΜΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΓΙΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΕΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΙΜΠΙΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΛΙΣΤΡΑΤΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΠΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΣΕΒΔΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΩΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΩΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΩΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΟΥΑΡΑΣΙ ΜΑΛΒΙΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΒΙΒΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
ΡΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
ΓΙΟΛΛΑ ΤΖΕΣΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΣΑΛΩΝΗΣ ΘΑΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
ΧΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
ΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΓΚΑΪΤΑΝΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΣΕΚΕΡΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΣΑΧΠΑΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
ΠΑΠΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΟΠΟΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΚΟΥΡΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Τριανταφυλλίδου Αφροδίτη Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής (ΠΑ.ΜΑΚ.)
Ακριτίδης Αντώνης Οικονομικών Επιστημών (Α.Π.Θ.)
Κώστα Αιμιλία Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (Α.Π.Θ.)
Γεωργίτσης Νίκος Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΠΑ.ΜΑΚ.)
Γεωργιάδης Σάκης Πληροφορική (Ιόνιο Παν.)
Αρκουδέλης Σπύρος Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής (Παν. Ιωαννίνων)
Τουμπίδου Ιωάννα Ιατρικά Εργαστήρια (Τ.Ε.Ι. Θεσσαλονίκης)
Καλφα Αναστασία Νοσηλευτική (Τ.Ε.Ι. Θεσσαλονίκης)
Κώττας Δημήτρης Μηχανικών Πληροφορικής (Τ.Ε.Ι. Θεσσαλονίκης)
Ορφανίδης Κωνσταντίνος Ηλεκτρονικών Μηχανικών (Τ.Ε.Ι. Θεσσαλονίκης)
Μητσόπουλος Χρήστος Κοινωνικής Διοίκησης και Πολιτικής Επιστήμης (Δ.Π.Θ.)
Μουζακίτης Κωνσταντίνος Διοίκηση Επιχειρήσεων (Τ.Ε.Ι. Ηπείρου)
Παπαδοπούλου Αφροδίτη Διοίκηση Επιχειρήσεων (Τ.Ε.Ι. Σέρρες)
Διβανε Σοφία Ιστορίας και Αρχαιολογίας (Ιωάννινα)
Γιαννακοπούλου Αρετή Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Τ.Ε.Ι. Καβάλας)
Φασιος Δημήτρης Διοίκηση Επιχειρήσεων (Τ.Ε.Ι. Σέρρες)
Σιδηρόπουλος Χάρης Μηχανολόγων Μηχανικών και Βιομηχανικού Σχεδιασμού (Τ.Ε.Ι. Δυτικής Μακεδονίας)
Σαχπαζίδου Ρόζα Διοίκηση Επιχειρήσεων (Τ.Ε.Ι. Κοζάνης)
Πέτρου Γρηγόρης Διοίκηση Επιχειρήσεων (Τ.Ε.Ι. Ηπείρου)
Βουγιούκα Χαρούλα Μαιευτική (Τ.Ε.Ι. Δυτ. Μακεδονίας)
Αλεξάνδρου Τριαντάφυλλος Μηχανικών Πληροφορικής (Τ.Ε.Ι. Κρήτης)
Γιώργος Καραπετοβ Διοίκηση Επιχειρήσεων (Τ.Ε.Ι. Δυτ. Μακεδονίας)